Kid Chameleon Classic

Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 179 MB
  • Version 1.1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma SEGA
Otantik bir oyunun içerisine dahil olacağınız Kid Chameleon Classic aksiyon oyununa ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Otantik bir oyunun içerisine dahil olacağınız Kid Chameleon Classic aksiyon oyununa ücretsiz sahip olabilirsiniz. 

İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza Kid Chameleon Classic oyununu ücretsiz indirerek keyifle oynayabilirsiniz. Oyunumuz oyun piyasasına kaliteli oyunları ile adını kazıyan SEGA stüdyosu tarafından geliştirilmiş bir oyundur. Ücretsiz sunulması da oyuncularımızı oldukça sevindiren bir durumdur. Ben okuduğumda oyunumuzu çocukluğumuzun maske çizgi filmine benzettim. 

Çünkü Kid Chameleon Classic oyununda da yönlendireceğimiz kahramana bir maske takıyoruz ve kahramanımız kötülere karşı bir mücadele veriyor. Üstelik kahramanımızın bir adet maskesi yok biden fazla maskesi var ve her maskenin de kendine has ayrı ayrı özellikleri bulunuyor. Sizde SEGA'nın geliştirmiş olduğu bu muhteşem oyuna ücretsiz sahip olun ve anılarınızı tazelemenin keyfini yaşayın. 

İlk geliştirildiğinde bilgisayarlar için geliştirilmiş olan Kid Chameleon Classic aksiyon oyunu şu an mobil cihazlar da da keyifle oynanabiliyor. Maskesini taktığında dünyanın en güçlü kahramanı olan karakterimizi siz yönlendirin ve düşmanlarınızı yok edin. Sizde maskenizi takın ve herkes sizden korksun. 

Daha Fazla Göster
Kid Chameleon Classic indir
DİĞER SÜRÜMLER