Kid Chameleon Classic

Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 179 MB
  • Version 1.1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma SEGA
Kid Chameleon Classic oyunu mobil cihazınızda oynayabileceğiniz otontik bir görünüme sahip platform oyunudur.

Kid Chameleon Classic oyunu mobil cihazınızda oynayabileceğiniz otontik bir görünüme sahip platform oyunudur.

Oyun piyasasına bu tarz oyunlar kazandırmakla adından söz ettiren SEGA stüdyosunun geliştirmiş olduğu oyunlardan biri olan Kid Chameleon Classic Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz. Oyun sizi alıp başka diyarlara götürebilecek seviyede bir oyundur. 

Kid Chameleon aksiyon oyunu Sega stüdyosunun yıllar önce bilgisayarlar için geliştirilen Kid Chameleon Classic oyunu şu an mobil platformlara uyarlanmıştır. Sega oyunlarını oynamayı özlediyseniz Kid Chameleon Classic oyununu oynayarak eğlenceye başlayabilirsiniz. Oyunumuz ile eski günleri yad edip eğlencenin keyfini çıkartabilirsiniz. 

Oyunumuzda fantastik güçlere sahip olan kahramanımızı kontrol edeceksiniz. Karakterimize özel güçler yükleyen muhteşem maskesini takarak düşmanları yenmeye çalışacaksınız. Maskenizi taktığınız anda dünyada en güçlü kahraman olabiliyorsunuz. Böylelikle düşmanların hakkından gelmek de size kalıyor. Bu arada sadece bir adet maskeniz yok birden fazla maskeniz var ve hepsi de size ayrı özellikler yüklüyor. Oyunumuzda savaşırken 100 bölüm geçmeniz gerekiyor.

 

Daha Fazla Göster
Kid Chameleon Classic indir
DİĞER SÜRÜMLER